Atletiko u problemu nakon 0:0 u Bakuu

karasko, Foto: Reuters
Ažurirano: 18.10.2017. 18:12h

Atletiko je u velikom problemu nakon tri kola grupne faze.

"Kolćonerosi" su igrali 0:0 u Bakuu, protiv Karabaga, pa imaju samo dva boda, dva manje od Rome, koja gostuje Čelsiju.

"Ne mislim da je sve gotovo. Ako pobijedimo u preostale tri utakmice, ići ćemo dalje", rekao je Antoan Grizman.

"Kolćonerosi" su imali dvije dobre prilike u prvom poluvremenu, golman Šehić zaustavio šuteve Karaska i Grizmana, da bi u nastavku domaćin nekoliko puta opasno priprijetio.

U 74. minutu, Karabag je ostao sa desetoricom, jer je Ndlovu kažnjen drugim žutim kartonom zbog simulacije.

Sa igračem više, gosti su dva puta ugrozili rivala, ali nedovoljno da se pomjere sa nule.