Vlahović sačuvao Juve, Imobile spasilac Lacija (VIDEO)

"Stara dama" u sudijskoj nadoknadi izbjegla poraz protiv Bolonje, na isti način Rimljani osvojili bod protiv Torina

13405 pregleda 4 komentar(a)
Dušan Vlahović, Foto: Reuters
Ažurirano: 16.04.2022. 22:45h

Dušan Vlahović je u četvrtom minutu nadoknade spriječio poraz Juventusa od Bolonje, ali mršavih 1:1 i jedan bod ne mogu da zadovolje torinske crno-bijele koji su večeras igrali u plavim dresovima.

Juve je ostao na četvrtom mjestu, ali Roma ima šansu da se primakne na minus tri, ako u ponedjeljak savlada Napoli u Napulju.

Bolonja je povela u Torinu golom Marka Arnautovića u 52. minutu.

Četiri minuta prije kraja regularnog dijela ostala je sa devet igrača.

Prvo je Soumaro dobio direktni crveni karton, a Čileanac Medel zbog sukoba sa sudijom Sakijem dva uzastopna žuta.

Gosti su čuvali prednost, izgledalo je da odnose bodove, da bi u jednom od posljednjih napada Morata makazicama poslao loptu na drugu stativu, a Vlahović je zakucao u mrežu.

Lacio je nastavio sa promjenljivim partijama, pa je nakon dva trijumfa uslijedio remi.

Rimljani su na "Olimpiku" podijelili bodove sa Torinom (1:1), a poraz su izbjegli u 93. minutu golom Imobilea.

"Toro" je vodio od 56. kada se upisao Pelegri u 56. minutu.

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je igrao cijeli meč za Lacio.