Poraz Arsenala u primorskom derbiju, Mladost nakon preokreta savladala Cetinje, dva susreta odložena

Jedinstvo danas nije odigralo meč, pa ima tri boda više i utakmicu manje od Arsenala koji je poražen od Bokelja

5608 pregleda 10 komentar(a)

U Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi danas su odigrana samo tri meča 29. kola, dva su odložena zbog jakog vjetra, ali i pored toga bilo je veoma interesantno.

Najviše uzbuđenja viđeno je u Tivtu na utakmici Arsenala i Bokelja. Kotorani su u primorskom derbiju slavili 1:0 i tako usporili Tivćane u namjeri da što prije zauzmu prvo mjesto.

Jedini gol u Tivtu postigao je Kristijan Škrelja u 73. minutu glavom nakon kornera.

Deset minuta ranije blizu šesnaesterca Kotorana došlo je do velike gužve i sukoba igrača oba tima, uletjeli su fudbaleri sa klupe, a nakon petominutne pauze arbitar Nikola Vođević je pokazao crveni karton fudbaleru Arsenala Milošu Miloviću.

Bokelj je osvojio tri velika boda i nastavlja borbu za baraž, dok je Arsenal ostao na tri boda od Jedinstva, ali Tivćani imaju utakmicu više budući da je današnji meč Bjelopoljaca sa Komom na Zlatici odložen.

A borbu za baraž nastavlja i Mladost iz Donje Gorice koja je nakon preokreta savladala Cetinje 2:1.

Cetinjani su vodili od 17. minuta - Kenan Nikočević je asistirao, a gol postigao Blagota Marković.

Mladost je izjednačila u 22. nakon fenomenalnog gola Siniše Stanisavića, a preokret je režirao Nemanja Popović poslije pola sata igre. Ovog puta Stanisavić je bio asistent.

Berane i Grbalj su podijelili bodove - 1:1.

Beranci su vodili od 17. minuta kada je gol postigao Božidar Bujiša, a izjednačio je Slobodan Babić u 53. minutu.

Odložena je i utakmica OFK Titograda i Igala.