Pogodili Nejmar i Mbape, Mesiju poništen gol, PSŽ slavio u derbiju

Šest kola prije kraja PSŽ ima 15 bodova više od večerašnjeg rivala i na korak je od titule

9119 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri PSŽ-a savladali su večeras u derbiju francuskog prvenstva Olimpik iz Marseja 2:1 i došli na korak od nove titule.

Šest kola prije kraja PSŽ ima 15 bodova više od večerašnjeg rivala.

Ekipa Maurisija Poketina povela je u 12. minutu - dugo je trajao napad domaćih, a na kraju je Verati sjajno asistirao Nejmaru.

Gosti su izjednačili u 31. minutu, a strijelac je bio Duje Ćaleta-Car. Pogotku je prethodio korner i greška Donarume, kojem je lopta ispala iz naručja.

Konačan rezultat postavljen je u četvrtom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Kilijan Mbape je pogodio iz penala, nakon što je jedan igrač Marseja igrao rukom u šesnaetercu.

I treća zvijezda PSŽ-a, Lionel Mesi postigao je večeras gol, ali je njegov pogodak poništen zbog ofsajda.