Juve nakon preokreta slavio u Emilija-Romanji

Sasuolo - Juventus 1:2

4866 pregleda 0 komentar(a)
Detalj sa meča, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa savladali su večeras u gostima Sasuolo 2:1 u 34. kolu Serije A, pa nakon večerašnjeg meča imaju osam bodova više od Rome i blizu su plasmana u Ligu šampiona naredne sezone.

Juve je u finišu došao do pobjede, a gol vrijedan tri boda postigao je rezervista Mojze Ken u 88. minutu.

Domaći su vodili od 39. minuta, a strijelac je bio Raspadori nakon lijepe akcije.

Do odlaska na odmor Juventus je izjednačio, preko Dibale. Poslije Dibalinog gola šansu je imao i Morata, ali je šutirao glavom pored gola.

I u drugom dijelu Juve je imao šansu za gol, neprecizan je bio De Šiljo, a onda je u Ken u finišu kompletirao preokret.

Ima Sasuolo za čim da žali - promašili su domaći igrači brojne šanse i na kraju su kažnjeni.