Inter kiksao, Radu poklonio pobjedu Bolonji

Nestvaran kiks golmana "neroazura", Inter izgubio 2:1

8333 pregleda 3 komentar(a)
Detalj sa meča Bolonje i Intera, Foto: Reuters

Šok na stadionu "Renato Dal'Ara" - fudbaleri Intera poraženi su od Bolonje 2:1 u odloženom meču 20. kola Serije A i propustili priliku da preuzmu prvo mjesto na tabeli.

Nakon 34 kola lider je Milan sa dva boda više od gradskog rivala.

Tragičar večerašnjeg meča je rezervni golman Intera Radu, koji je mijenjao povrijeđenog Handanovića. Ivan Perišić je izveo aut u 82. minutu, De Fraj propustio loptu do Radua, koji nije uspio da je ispuca, već mu je prošla ispod noge, što je iskoristio Sansone i postigao gol.

Nestvaran kiks golmana, koji na kraju može da odluči šampiona na Apeninima.

A nije djelovalo da će Inter kiksati - već u trećem minutu Perišić je postigao sjajan gol i činilo se da će Inzagijeva ekipa rutinski odraditi ovo gostovanje.

Ipak, do odlaska na odmor domaći su izjednačili, a gol je postigao Marko Arnautović u 28. minutu.

Uzalud je Inter napadao, imao čak 26 udarca, sedam u okvir, na kraju je kiks golmana odlučio pobjednika.

Odličan meč odigrali su i Atalanta i Torino. Susret je završen 4:4.

Udineze je u gostima pobijedio Fiorentinu - 4:0.