Emeri: Nastavićemo da sanjamo, natjeraćemo ih da pate u revanšu

Viljareal poražen od Liverpula 2:0 u prvom meču polufinala Lige šampiona

1946 pregleda 0 komentar(a)
Emeri, Foto: Reuters

Viljareal je na "Enfild" došao da se brani, ali nije uspio u toj namjeri - "žuta podmornica" poražena je sinoć od Liverpula 2:0 u prvom meču polufinala Lige šampiona.

Španski tim je imao jedan šut, ali je taj udarac završio van okvira gola. Ekipa se konstantno branila, pa ne čudi poraz na kraju.

„Ne možemo da se žalimo niti da prigovaramo na njihovu pobjedu, jer su je zaslužili. Prvo poluvreme je bilo dobro u defanzivi, ali nismo ništa uspjeli u napadu. Drugo poluvrijeme su nastavili da nas pritiskaju i zaslužili su da daju gol. Na kraju tih 2:0 je dobar rezultat za njih, za nas naravno nije, ali nastavićemo da sanjamo i pokušamo da mnogo više uradimo na našem stadionu.

Emeri obećava drugačiju igru u revfanšu.

„Ta utakmica će biti potpuno drugačija od ove večeras. Veoma je važno na našem stadionu, pred našim navijačima promijenimo nešto, možda i taktički. Uvjerićete se da će oni u revanšu mnogo više patiti nego večeras“, poručio je Unai Emeri.