Remi Seltika i Rendžersa, odložena promocija šampiona

3610 pregleda 0 komentar(a)

Old Firm, koji je mogao da riješi šampionsku trku u Škotskoj završen je bez pobjednika - Seltik i Rendžers igrali su danas 1:1 na "Seltik parku".

Tri kola prije kraja Seltik ima šest bodova više od velikog rivala i nadomak je nove titule.

"Kelti" su danas odigrali odlično prvo poluvrijeme i vodili od 21. minuta kada je gol postigao Žota.

Domaćin je nakon gola imao još prilika, ali se do odlaska na odmor rezultat nije mijenjao, dok su u drugom dijelu gosti bili mnogo bolji.

Rendžers je izjednačio u 67. minutu preko Sakale, a isti igrač mogao je da režira preokret. "Policajci" su u finišu pogodili stativu, imali nekoliko izglednih šansi, ali je ostalo 1:1.