Barsa sama na drugom mjestu, povratak Fatija (VIDEO)

Katalonci bolji od Majorke, pa sada imaju dva boda više od trećeplasirane Sevilje

6581 pregleda 0 komentar(a)

Real Madrid je osvojio titulu, a Barselona u istom kolu ostala sama na drugom mjestu na tabeli La Lige.

Katalonci su iskoristili remi Sevilje u 34. rundi i sada imaju dva boda više nakon što su na "Nou kampu" savladali Majorku.

Bilo je 2:1, bilo je i uzbuđenja u finišu iako je Barsa rano imala dva gola prednosti.

Memfis Depaj je u 25. minutu pogodio mrežu gostiju sa Baleara, a početkom drugog poluvremena se upisao i Serhio Buskets.

Djelovalo je da je meč riješen, ali je Majorka u 79. minutu smanjila preko Antonija Railja.

Pokušala je i da izbjegne poraz, ali je ostalo 2:1.

Duel će se pamtiti i po povratku na teren Ansua Fatija.

Mladi napadač Barselone, koji je bio van terena od kraja januara zbog povrede, igrao je od 75. minuta.