Tandem Vukčević - Burzanović "torpedovao" Napredak

Ubjedljive pobjede obilježile prve mečeve plej-ofa

3170 pregleda 2 komentar(a)
Lovćenska vila Cetinje je poslije preokreta "srušila" Kličevo Nikšić, Foto: Podgorička minifudbal liga

Krenula su plej-of uzbuđenja Podgoričke minifudbal lige, a prvi mečevi donijeli su efikasne okršaje i neočekivano ubjedljive pobjede.

Najubjedljiviji je bio Eurozox No-Mi, koji je sa čak 14:4 savldao Napredak - meč je obilježio najbolji strelac lige Saša Vukčević, koji je postigao sedam pogodaka, a pratio ga je Goran Burzanović koji je šest puta tresao mrežu.

Možda i najzanimljiviji meč odograli su G-14 i Montefruit - 5:3. G-14 je početkom drugog poluvremena imao tri gola prednosti, protivnik je uspio da priđe na gol zaostatka, ali, ipak, u samom finišu G-14 je došao do dva gola prednosti i pobjede.

Dadi gradnja je sigurnom igrom savladala Munchen karavan (5:0), dok je Valter teže nego što pokazuje konačan rezultat savladao Cruzeiro Pljevlja (7:2). Valter je u drugom poluvremenu iskusnom i efikasnom igrom bolje koristio šanse od protivnika i došao do pet golova prednosti pred revanš.

Gardisti su ubjedljivo savladali Traffic (9:2) - efikasnom i raznovrsnom igrom već u prvom poluvremenu su stekli pet golova prednosti, koju su još povećali u nastavku.

Grbavci Radinovic company bili su bolji od Kole transa (9:6), Distance Inc je savladao Kutjevo (4:0), prevashodno boljom igrom u drugom poluvremenu, dok su Stupovi bili ubjedljivi protiv Trebjese Nikšić (9:1).

Expo commerc je savladao Mondial (7:3), slomivši otpor protivnika u drugom poluvremenu - Mondial je početkom drugog poluvremena imao gol prednosti, ali Expo se nakon toga razigrao, preokrenuo rezultat i došao do četiri gola prednosti pred revanš.

Lovćenska vila Cetinje poslije preokreta je "srušila" Kličevo Nikšić (4:1) - Nikšićani su imali prednost od jednog gola u prvom poluvremenu, ali su Cetinjani u drugom odličnom igrom preokrenuli rezultat.

Na kraju, u čvrstom i borbenom meču, Graničar je savladao Azral (3:1).

REZULTATI I STRIJELCI

Munchen Karavan - Dadi Gradnja 0:5 (0:2) - Đuro Mugoša, Mića Siništaj, Miroje Jovanović, Blažo Igumanović X2

Napredak Donji Kokoti - Eurozox No-Mi 4:14 (1:8) - Luka Pejurić X3, Stefan Uskoković - Saša Vukčević X7, Jovan Mugoša, Goran Burzanović X6

Montefruit - G-14 3:5 (0:2) - Ivan Mijušković X2, Filip Vukčević - Dušan Magdelinić, Luka Čelebić, Redžo Mulić, Draško Milačić, Nikola Leković

Cruzeiro Pljevlja - Valter 2:7 (1:1) - Aleksandar Raonić X2 - Lazar Milanković X2, Amar Tuzović, Nikola Osmajić, Pavle Šaranovič, Milan Anđušić X2

FC Traffic - KMF Gardisti 2:9 (2:7) - Miloš Pekić, Pavle Vuković - Marko Ražnatović, Danilo Maraš X2, Mitar Zejak X3, Slobodan Božović, Jovan Vučković, Vuk Lukić

Kole Trans - Grbavci Radinovic Company 6:9 (2:5) - Željko Janković X3, Luka Marković, Đorđe Mirković, Aleksandar Radinović - Nenad Vujović, Miloš Vukčević X4, Stefan Radinović X3, Nemanja Mirotić

Kutjevo - KMF Distance Inc 0:4 (0:0) - Dragan Bubanja, Arijan Efović X2, Ilija Bojanović

KMF Trebjesa Nikšić - AKMF Stupovi 1:9 (0:4) - Vladimir Zejak - Stefan Otašević X3, Marko Banović X2, Lazar Vujošević X3, Nikola Živković

Kličevo Nikšić - Lovćenska Vila Cetinje 1:4 (1:0) - Goran Davidović - Filip Vujović X3, Jovan Kaluđerović

Azral - Graničar 1:3 (0:1) - Dražen Bulatović - Vučina Baošić, Željko Adžić X2

FK Mondial - EXPO Commerce 3:7 (0:1) - Pavle Vukčević, Damjan Otašević X2 - Filip Vuković, Nikola Pejović, Mijo Živković X3, Miloš Kuzman, Vukosav Otašević (autogol).