Bajern nije sačuvao Hertu, Jovetić i drugovi moraju do boda u Dortmundu

5804 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Štutgarta, Foto: Reuters

Bajern nije sačuvao Hertu, tim iz Berlina moraće u posljednjem kolu sam da se izbori za opstanak bez plej-ofa.

Štutgart je, naime, osvojio bod u Minhenu (2:2), pa uoči završnih 90 minuta ima tri boda manje od Herte, ali i lakši posao na zatvaranju prvenstva.

"Švabe" dočekuju Keln, dok tim Stevana Jovetića gostuje Borusiji u Dortmunu i potreban mu je bod da sačuva bundesligaški status, s obzirom na to da ima znatno slabiju gol-razliku.

Štutgart je poveo protiv šampiona, efektnim golom Tomasa.

Autogol Mavropanosa i pogodak Milera donijeli su preokret do poluvremena, a remi je potpisao austrijski reprezentativac Kalajdžić sredinom nastavka.