Milan preskočio još jednu "minu" na putu ka Skudetu (VIDEO)

"Rosoneri" savladali Veronu, pa i dalje imaju dva boda više od Intera

8719 pregleda 0 komentar(a)

Samo 180 minuta dijeli Milan od Skudeta.

Čekaju ga dva meča u kojima može da priušti i da jednom remizira u slučaju da Inter osvoji maksimalnih šest bodova.

"Rosoneri" su poslije preokreta pobijedili u Veroni (3:1), pa i dalje imaju plus dva u odnosu na gradskog rivala.

Verona je povela na "Bentegodiju" preko Faraonija u 38. minutu, ali je Milan do poluvremena izjednačio preko Tonalija nakon solo-akcije Leaa.

Isti tandem je i u 50. bio koban za domaćina - opet je Leao bio neuhvatljiv za odbranu rivala, mladi vezista je neometan iz peterca lako sproveo loptu u mrežu.

Od tog momenta je lider imao ono što želi - mirnu utakmicu, jer je Verona samo na momente prijetila.

Sve je riješeno u 87. kada je Florenci, samo tri minuta pošto je ušao, postavio konačnih 3:1.

Milan u narednom kolu dočekuje Atalantu, u posljednjem gostuje Sasuolu.

Inter ide na megdan Kaljariju, pa na "Meaci" igra sa Sampdorijom.