Čelsi siguran protiv Lidsa, Lukaku ponovo strijelac

5948 pregleda 0 komentar(a)
Lukaku i Ziješ, Foto: Reuters

Fudbaleri Čelsija pobijedili su večeras u gostima Lids 3:0, u zaostalom meču 33. kola engleske Premijer lige.

Strijelci za Čelsi bili su Mejson Maunt u četvrtom, Kristijan Pulišić u 55. i Romelu Lukaku u 83. minutu.

Lids je od 24. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je direktan crveni karton dobio Danijel Džejms.

Čelsi je zabilježio 20. pobjedu u šampionatu i sa 70 bodova se nalazi na trećem mjestu na tabeli.

Lids je vezao treći poraz i nalazi se na 18. mjestu sa 34 boda, koliko ima i 17. Barnli ali sa utakmicom manje u odnosu na Lids.

U narednom kolu, Čelsi će dočekati Lester, dok će Lids ugostiti Brajton.

Lester je bio siguran protiv Noriča i slavio 3:0, dok na meču Votforda i Evertona nije bilo golova.