Borba za baraž: Kom sa deset igrača do pobjede na DG areni, tri tima u igri za jedno mjesto

11226 pregleda 2 komentar(a)

Fudbaleri Jedinstva doživjeli su poraz, dok je ubjedljiv trijumf ostvario tivatski Arsenal u 34. kolu Druge crnogorske lige.

Jedinstvo, koje je obezbijedilo prvo mjesto i plasman u viši rang, poraženo je u Kotoru od Bokelja 2:0.

Bokelj je 15. pobjedom ostao u trci za treće mjesto i baraž.

Do pobjede došao je golovima Aleksandra Macanovića u 35. i Neđeljka Kovinića u 80. minutu

Arsenal je u Tivtu savladao Berane 5:1 i dva kola prije kraja osigurao drugo mjesto.

Važnu pobjedu u borbi za baraž ostvario je Kom, koji je na DG areni slavio protiv Mladosti 2:1, nakon preokreta i sa igračem manje.

Domaćin je poveo u 16. minutu golom Škrijelja, izjednačio je Filipović u 57. koji je osam minuta kasnije dobio drugi žuti karton.

Pobjedu gostima donio je Igor Vukčević u sudijskoj nadoknadi vremena iz jedanaesterca.

Pobjednika nije bilo u duelu Igala i Grblja, koji je završen 1:1.

Bod je bio dovoljan ekipi iz Radanovića da osigura opstanak.

U duelu timova koji će naredne sezone igrati u regiji Titograd je na Starom aerodromu pobijedio Cetinje 3:1.

Jedinstvo je, dva kola prije kraja, vodeće na tabeli sa 75 bodova.

Arsenal je drugi sa 67, dok je treća Mladost sa 58 bodova.