Kjelini i Dibala se oprostili od domaćih navijača, Juve u finišu ostao bez pobjede

Juventus do 96. minuta vodio 2:1, a onda gol postigao Sergej Milinković Savić - 2:2

10474 pregleda 0 komentar(a)
Kjelini, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa i Lacija igrali su neriješeno (2:2) u pretposljednjem kolu Serije A.

Juve je vodio 2:0 u prvom poluvremenu, a strijelci su bili Dušan Vlahović i Alvaro Morata. Lacio je u 51. minutu smanjio kada je autogol postigao Aleks Sandro, a onda je u 96. minutu, u posljednjem napadu, mrežu Juventusa zatresao Sergej Milinković Savić.

A večeras su se od domaćih navijača oprostili Đorđo Kjelini i Paulo Dibala. Kjelini je zamijenjen simbolično u 17. minutu - toliko sezona je Italijan nosio dres torinskog kluba. On će karijeru vjerovatno nastaviti u MLS ligi.

Sa druge strane, Dibali na kraju sezone ističe ugovor, ali do nastavka saradnje neće doći.

Sampdorija je na svom terenu savladala Fiorentinu 4:1.

Strijelci za Sampdoriju bili su Aleks Ferari u 16, Fabijo Kvaljiarelja u 30, Morten Torsbi u 71. i Abdelhamid Sabiri u 83. minutu.

Gol za Fiorentinu postigao je Nikolas Gonzales iz penala u 89. minutu.

Sampdorija je zabilježila 10. pobjedu u prvenstvu i sa 36 poena zauzima 15. poziciju na tabeli. Fiorentina je na sedmom mjestu sa 59 bodova.