Stefan Mugoša briljira: Dva gola i dominacija u K ligi

Mugoša je na 13 utakmica u šampionatu Južne Koreje postigao 11 golova

5077 pregleda 1 komentar(a)
Mugoša, Foto: K League

Stefan Mugoša nastavlja da briljira u K ligi - Podgoričanin je danas postigao još dva pogotka, donio Inčonu bod protiv Daegua (2:2) i učvrstio se na prvom mjestu liste strijelaca.

Mugoša je na 13 utakmica u šampionatu Južne Koreje postigao 11 golova. A na posljednjih devet mečeva je 10 puta bio strijelac.

Na današnjem susretu, u okviru 13. kola, prvi gol je postigao u drugom minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena. Pogodio je za izjednačenje, nakon što je Daegu poveo golom Hong Jun-Vona.

U nastavku je Daegu ponovo stigao do prednosti, a strijelac je u 80. minutu bio Sesinja.

Ipak, u finišu je dosuđen penal za Inčon - Mugoša je bio siguran i u 99. minutu postavio konačan rezultat.

Inčon već šest mečeva ne zna za pobjedu - u tom periodu ekipa je četiri puta remizirala, a dva puta izgubila, pa se nalazi na trećem mjestu na tabeli sa šest bodova manje i utakmicom više od lidera, Ulsana.