Titograd za 115 sekundi dao četiri gola Brskovu i ostao na tronu

Branilac titule od 26. do 28. minuta dao čak četiri gola (Milan Gojačanin, Filip Marković, Marko Spasojević i Aleksandar Obradović), poveo 6:1 i riješio sve dileme. Na kraju je bilo 7:2, čime je anulirana prednost Brskova iz prvog meča (3:2)

4728 pregleda 2 komentar(a)

Titograd je nastavio dominaciju u Futsal ligi Crne Gore i odbranio titulu pobjedom nad Brskovom u revanšu finala plej-ofa 7:2.

Nakon 3.2 za domaće u Brskovu, branilac pehara je lrenuo furiozno i golom Borislava Adžića petom na asistenciju Arijana Efovića poveo već u 1. minutu.

Brskovo je uzvratilo na gotovo istovjetan način i u 14. minutu izjednačilo preko Ivana Asanovića.

Domaći su brzo opet došli do prednosti preko Aleksandra Obradovića, da bi za svega 115 sekundi od 26. do 28. minuta dali čak četiri gola (Milan Gojačanin, Filip Marković, Marko Spasojević i Obradović), poveli 6:1 i riješili sve dileme.

Gosti su do kraja samo smanjili preko Bojana Minića, a konačan rezultat postavio je golman Milun Sekulić.