Omladinci izgubili od Albanije, Drašković: Sve dobro što smo uradili, pokvarili smo greškama kod dva gola

4714 pregleda 10 komentar(a)

Omladinska fudbalska reprezentacija Crne Gore poražena je sinoć od Albanije (2:1) u prijateljskoj utakmici odigranoj na Trening kampu FSCG.

Gosti su oba gola postigli su zahvaljujući lošim reakcijama posljednje linije "sokola“. U 22. minutu Rok Toma je iskoristio poklon defanzivaca Crne Gore, da bi tri minuta kasnije Kevin Škurti izborio, a zatim i realizovao jedanaesterac.

Gol za domaćina postigao je Bojan Pavićević glavom u 51. minutu.

"Sve dobro što smo uradili na ovoj utakmici, pokvarili smo greškama kod dva gola. Prije i poslije toga, igrali smo dobro i šteta što smo postigli samo jedan gol. Rival nam je bila izuzetno kvalitetna ekipa, čiji igrači uglavnom dolaze iz klubova Italije, Engleske i Švajcarske, koji su znali da iskoriste greške naše odbrane", rekao je selektor Slobodan Drašković.

Dobre prilike za našu selekciju nijesu iskoristili Arno Murtezić u 34. minutu, njegov udarac sa pet metara zaustavio je golman Albanije, dok je u posljednjim trenucima utakmice Vladimir Perišić bio zamalo neprecizan.

Revanš meč ove dvije selekcije odigraće 7. juna u Skadru, sa početkom u 17 časova.