Sutjeska nadmoćna protiv Radnika iz Surdulice (VIDEO)

Tim Milije Savovića slavio 4:1, golove postigli Filip Knežević, Zakarija Alharaiš, Marko Matanović i Fahd Mohamed, koji je na probi

10093 pregleda 8 komentar(a)

Na četvrtoj pripremnoj utakmici za novu sezonu, fudbaleri Sutjeske su upisali treću pobjedu.

Nikšićani su na Zlatiboru savladali srpskog superligaša Radnik iz Surdulice 4:1.

Nikšićani su poveli golom Filipa Kneževića u 9. minutu, na asistenciju novajlije Ilije Tučevića.

Surduličani su izjednačili preko Milovanovića u 15. minutu, da bi već u 19. Novica Eraković sjajno uposlio Zakariju Alharaiša, a crnogorski reprezentativac reprezentativac je u 33. upisao još jednu asistenciju za pogodak Marka Matanovića.

Konačni rezultat postavio je momak iz Libije koji je na probi u Sutjesci, Fahd Mohamed.

Tim Milije Savovića je tokom ovih priprema savladao Dečić 1:0 i Mladost iz Lučana 3:0, a izgubio je od subotičkog Spartaka 1:0.

Sutjeska 5. jula u Razgradu gostuje Ludogorecu u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, revanš je sedam dana kasnije na "DG areni".