Dečić ubjedljiv protiv Mladosti iz Lučana

Tuzani protiv srpskog Superligaša slavili 3:0, golovima Marušića, Božovića i Đeljaja

5029 pregleda 2 komentar(a)

Treća pripremnan utakmica, prva pobjeda - nakon poraza od Kolubare i od Novog Pazara, fudbaleri Dečića namjestili su "nišanske sprave" i ubjedljivo slavili protiv Mladosti iz Lučana (3:0).

Na stadionu "Radomir Antiću" u Užicu, pred očima selektora crnogorske reprezentacije Miodraga Radulovića, Tuzani su riješili na samom početku i na samom kraju.

Već u trećem minutu Aleksa Marušić je pogodio za 1:0, što je bio rezultat koji bio aktivan sve do 78. minuta. Tada je Draško Božović iz penala postigao drugi, a Robert Đeljak u 82. i treći gol za četu Vladimira Jankovića.

Dečić se priprema za nastup u kvalifikacijama za Ligu konferencija. Rival Tuzana je bjeloruski Dinamo iz Minska, a oba meča odigraće se u Podgorici - 7. jula na DG areni i sedam dana kasnije na stadionu pod Goricom.