Valter i Lovćenska vila u finalu

2531 pregleda 0 komentar(a)
Lovćenska vila je u drami eliminisala SB Sabornog hrama, Foto: Podgorička minifudbal liga

Poslije mnogo utakmica, drame, lijepih poteza i golova do samog kraja stigla su dva najbolja tima Podgoričke minifudnbal lige - Valter i Lovćenska vila Cetinje u nedjelju (21.30h) igraće za pehar ovog takmičenja.

Valter ni u polufinalu nije imao mnogo problema pošto je sa 7:2 srušio Distance Inc, dok je drama viđena u duelu Lovćenske vile i SB Sabornog hrama - Cetinjani su do finala stigli nakon izvođenja penala.

Da nezadrživo ide ka finalu Valter je pokazao već u prvom poluvremenu kada je stekao tri gola prednosti. Distance Inc je u jednom dijelu drugog poluvremena prijetio, imao je šansu da se vrati u meč, ali ga je usporilo i isključunje Šušića. Za ekipu kakva je Valter nije bilo problema da u takvoj situaciji završi priču u polufinalu.

Drugi polufinalni duel završen je 1:1, pobjednika nije bilo ni nakon dva produžetka (3:3), pa je Lovćenska vila sa penala stigla do finala - Cetinjani su od pet penala iskoristili četiri, Hram tri.

Tokom meča, Vila je povela 33. minutu, a Hram je izjednačio minut kasnije. U produžecima Cetinjani su ponovo došli do prednosti u 4. minutu, ali je Hram brzo izjednačio, a prvi put do vođstva došao je dva minuta prije kraja drugog produžetka. Ipak, Lovćenska vila je minut kasnije izjednačila...

Nedjelja (3. jul) je dan kada će pasti odluka o novom šampionu.

POLUFINALE

KMF Distance Inc - Valter 2:7 - Ilija Bojanović, Vladimir Mugoša - Nikola Osmajić x3, Milan Anđušić x2, Nikola Mijović x2

SB Sabornog hrama - Lovćenska vila Cetinje 1:1 (3:3), nakon penala 3:4 - Velibor Babović, Predrag Brnović, Ivan Tomašević - Đurica Tatar, Jovan Kaluđerović, Draško Adžić