6131 pregleda 1 komentar(a)
Ekipa Lovćenska vila, Foto: Minifudbal.me

Lovćenska vila Cetinje pobjednik je Podgoričke minifudbal liga.

U finalu Lovćenska vila savladala je ekipu Valtera (3:2).

Cetinjani su u prvom poluvremenu stekli dva gola prednost preko Jovana Kaluđerovića i Đurice Tatara. Valter je imao dvije dobre prilike koje nije realizova.

U nastavku, Valter je smanjio preko golmana Lazara Milankovića, koji je savladao svoga kolegu sa druge strane.

U nastavku meča Cetinjani su bili opasniji, imali su nekoliko šansi -do trećeg gola su došli u 38. minutu preko Draška Adžića. Valter je do kraja uspio da ublaži poraz preko Amara Tuzovića.

Kapiten šampionske ekipe Branko Martinović
Kapiten šampionske ekipe Branko Martinovićfoto: Minifudbal.me

U meču za treće mjesto ekipa Distanc Inc, savladala je SB Sabornog hrama (6:5).

Za najboljeg igrača lige proglašen je Miloš Pejaković iz ekipe Lovćenska vila Cetinje.

Miloš Pejaković

Najbolji strijelac lige sa 42 gola je Saša Vukčević, igrač Eurozox NO-MI.

Saša Vukčević

Najbolji golman je Darko Brković iz ekipe SB Sabornog hrama.

Darko Brković

Rezultati i strijelci

Valter - Lovćenska vila Cetinje 2:3 (0:2) - Lazar Milanković, Amar Tuzović - Jovan Kaluđerović, Đurica Tatar, Draško Adžić

SB Sabornog hrama - KMF Distance Inc 5:6 (1:2) - Predrag Brnović x3, Nikola Mihailović, Dragan Radoman - Milovan Ćetković x3, Savo Barović, Ilija Bojanović x2