Budućnost na Kosovo ide sa dva gola prednosti, remiji velike nade za Iskru i Dečić

22:23h

Pobjeda i dva remija - to je učinak naših ekipa u prvom kolu kvalifikacija za Ligu konferencija.

Budućnosr je bila bolja od Lapija 2:0 pod Goricom, Dečić je na DG areni kao gost remizirao sa Dinamom iz Minska 1:1, dok je Iskra odigrala bez golova u Elbasanu protiv Ljačija.

Revanši su narednog četvrtka.

22:23h

20.30

20.00:

22:21h

Gotovo je i pod Goricom - Budućnost je golovima Mijovića i Ignjatovića savladala Lapi 2:0 i ima sigurnu prednost pred revanš na Kosovu narednog četvrtka.

22:19h

Lusero je probao sa preko 25 metara, pored gola - nije bilo daleko.

22:16h

Pet minuta sudijske nadoknade.

22:15h

Počeo je 90. minut pod Goricom.

22:11h

Čarke navijača Budućnosti i rezervnih igrača protivnika - letjele su ka klupi Lapija plastične flaše, a onda je kompletan tim Budućnosti, zajedno sa stručnim štabom, došao do tog dijela da smiri strasti.

Meč je nastavljen nakon par minuta.

22:07h

Budućnost je opet krenula u napade, želi treći pogodak - ima još desetak minuta.

21:59h

Velika šansa Miloševića za 3:0 - nije ni dotakao loptu poslije centaršuta Lusera. Kakav zicer...

21:58h

Dvadeset minuta prije kraja, Budućnost vodi 2:0 protiv Lapija.

21:52h

Gotovo je i u Elbasanu - Iskra je odigrala bez golova protiv Ljačija.

To je rezultat koji svakako daje nadu Danilovgrađanima pred revanš za sedam dana.

21:51h

Završen je meč na DG areni - Dečić je remizirao protiv Dinamo Minska - 1:1.

Tuzani su vodili od 26. minuta i gola Denkovića, već u 33. je poravnao Kišljak.

21:48h

Sudijska nadoknada u Elbasanu i Lješkopolju.

21:46h

Usporila je Budućnost ritam - ima sigurnih 2:0, prostor da dotuče protivnika, ali ga ne koristi.

21:40h

Još desetak minuta do kraja u mečevima u Elbasanu i na DG areni.

21:39h

Budućnost traži treći gol, utisak je i da može da ga postigne.

21:38h

Dečić je imao još dvije šanse za novu prednost protiv Dinama - probao je glavom Marušić, onda na isti način Božanović - 1:1.

21:34h

Opasan šut Kojaševića sa 20 metara, Iskra je mogla do prednosti - iskusni fudbaler je bio zamalo neprecizan,

21:30h

Počelo je drugo poluvrijeme pod Goricom, Budućnost vodi 2:0, Lapi je sa desetoricom od 33. minuta kada je isključen štoper Bianor.