Budućnost u drugom kolu, kraj sa Iskru i Dečić (VIDEO)

"Plavi" remizirali u Prištini protiv Lapija, Tuzani i Danilovgrađani porazima završili evropsku sezonu

Lapi - Budućnost 2:2 (0:2)

Firmino (penal) 45+1, Kurtaj 71 - Đukanović 23, 64.

22:50h

22:48h

Kraj i za Iskru, koja je na DG areni zasluženo poražena od albanskog Lačija.

Presudio je gol Mazrekaja iz prvog poluvremena, mada su gosti sve vrijeme bili bolji tim u Lješkopolju.

22:48h

Još jedan gol Nikole Krstovića za Dunajsku Stredu - iz penala se upisao za 3:0 na gostovanju Kliftonvilu.

22:44h

Sudijska nadoknada od četiri minuta u Lješkopolju.

22:42h

Počeo je 88. minut na DG areni - Iskra je pred eliminacijom, gubi 1:0 od Lačija.

22:36h

Dečić je eliminisan - Dinamo iz Minska je slavio 2:1 pod Goricom.

Gol za prolaz Bjelorusa je postigao crnogorski internacionalac Dušan Bakić koji se upisao u 77. minutu.

22:34h

Kordić je spasao Iskru u 80. minutu - odbranio je veliku šansu Mazrekaju.

22:33h

Četiri minuta sudijske nadoknade u duelu Dečića i Dinama.

22:31h

Iskra ima još 15 minuta da dođe do izjednačenja - Lači vodi 1:0, čuva prednost bez problema.

22:29h

Dečić pokušava protiv Dinama, gubi 2:1 i nema još puno vremena - svega pet-šest minuta računajući sudijsku nadoknadu.

22:24h

Novi gol Nikole Krstovića - pogodio je i revanšu protiv Kliftonvila u dresu Dunajske Strede. Opet je, kao i u prvom meču, to bio fantastičan gol.

Njegov tim vodi 2:0.

Izmjena: 22:41h
22:23h

Dinamo opet vodi protiv Dečića - 2:1 u 77. minutu.

Mrežu Markovića je zatresao crnogorski internacionalac Dušan Bakić.

U jeku napada Tuzana, Bjelorusi su stvorili dvije šanse - prvu je odbranio Marković, kod šuta Bakića nije mogao ništa.

Izmjena: 22:46h
22:14h

I Iskra je nešto odlučnije krenula na gol Lačija koji vodi 1:0 i ima rezultat koji ga vodi u drugo kolo.

22:07h

Dečić dominira u drugom poluvremenu protiv Dinama - izjednačio je i traži drugo gol.

22:01h

GOOOL - izjednačio je Dečić protiv Dinama - 1:1

Strijelac je Bećiraj - pogodio je glavom poslije centaršuta Božovića.

21:59h

Dečić je ponovo bio blizu izjednačenja - Božović je u pet minuta dva puta mogao do pogotka. Ostalo je 1:0 za Dinamo.

21:56h

Kraj u Prištini: Budućnost je remizirala sa Lapijem (2:2) i plasirala se u drugo kolo kvalifikacija za Ligu konferencija