Dinamo drhti pred revanš sa autsajderom, Ludogorec ubjedljiv

Meč u Zagrebu je završen 2:2, biće dosta uzbuđenja za sedam dana

5851 pregleda 2 komentar(a)

Iznenađenje na Maksimiru u prvom meču 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona - zagrebački Dinamo nije stekao prednost pred revanš sa makedonskim prvakom Škupijem.

Meč je završen 2:2, biće dosta uzbuđenja za sedam dana.

Škupi je poveo u 25. minutu preko Brazilca Kevena, nakon greške defanzivne linije domaćina, da bi Ademi izjednačio krajem poluvremena.

Bruno Petković je četiri minuta prije kraja pogodio za 2:1, a iznenađujući remi makedonskom timu donio je Renaldo Kefas, fudbaler sa Jamajke, u 89. minutu.

Pobjednik revanša Škupi - Dinamo u 3. kolo sastaće se, ako se ne dogodi čudo, sa Ludogorecom, koji je na svom terenu sa 3:0 pobijedio irski Šamrok.

Bugarski tim, koji je u prvom kolu eliminisao Sutjesku, do ubjedljivog trijumfa vodio je Kipranin Sotiriu, dvostruki strijelac u prvom poluvremenu.

Treći gol je upisao Brazilac Igor Tijago u sudijskom dodatku.