Janjić igrao u pobjedi Osijeka, Camaj sa Kišvardom osvojio Almati, dobar rezultat za Roganovića i Zarubicu

Prvi mečevi 2. kola kvalifikacija

6813 pregleda 5 komentar(a)
Ažurirano: 21.07.2022. 21:54h

Crnogorski reprezentativac Nikola Janjić je učestvovao u pobjedi Osijeka u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Janjić je bio na terenu od 84. minuta, a tim čiji je trener Nenad Bjelica je u Kazahstanu savladao Kizilžar 2:1.

Mihret Topčagić je u 58. minutu donio prednost Osijeku, potom je sa igračem više stigao do 2:0 kada se upisao Mađar Laslo Klajnhajsler.

Konačan rezultat je postavljen u 84. minutu kada je autogol postigao Darko Nejasmić.

Janjić, koji je stigao iz Sutjeske, debitovao je za vikend u pobjedi nad Goricom (2:1) u prvenstvu Hrvatske kada je na terenu proveo devet minuta.

Driton Camaj je sa mađarskom Kišvardom slavio na gostovanju Kairatu u Almatiju - 1:0.

Crnogorski napadač je bio na terenu do 71. minuta, a umjesto njega je ušao Makedonac Asani, strijelac jedinog pogotka.

Dobar rezultat ima i albanski Lači, koji je igrao bez golova sa moldavskim Petrokubom u gostima, iako je 60 minuta imao igrača manje.

Marko Roganović je igrao 90, a Dejan Zarubica je 65. minuta za Lači, koji je na u prvoj rundi eliminisao Iskru.