Nikola Krstović oduševljava, Radunović golom spasao rumunskog velikana

Nikola Krstović u fantastičnoj formi igra za Dunajsku Stredu, Risto Radunović hrabar i odlučan za prolaz Steaue

9498 pregleda 5 komentar(a)
Još jedan fantastičan gol crnogorskog napadača, Foto: FC Dunajska Streda

Nikola Krstović nastavlja da rešeta u Evropi. Crnogorski napadač postigao je još jedan sjajan gol za Dunajsku Stredu u Ligi konfrencija. On je postigao gol za vođstvo u revanšu Vikinguru u 26. minutu.

I u pobjedi na gostovanju Vikinguru, Krstović je fantastičnim makazicama postigao pogodak u pobjedi od 2:0. Streda već vodi 2:0 i pred svojom publikom za siguran prolazak.

Krstović je u pet posljednjih utakmica već na kvoti od šest golova, pred njim je još poluvrijeme.

A upisao se i Risto Radunović i to kako važno! Steaua je zahvaljujući njegovoj hrabrosti i odlučnosti savladala Saburtalo iz Gruzije sa 4:2, nadomjestila poraz iz prve utakmice (1:0) i plasirala se u narednu rundu, ukupnim rezultatom - 4:3