Atletiko bolji od Junajteda, Savić zaustavio napadače "đavola"

8905 pregleda 2 komentar(a)
Sa meča Atletiko - Mančester junajted, Foto: Twitter.com/Atleti

Mančester junajted je igrao brzo i efikasno u predsezoni, ali je u posljednjem pripremnom meču pred početak Premijer lige "naletio" na Atletiko. I izgubio bez postignutog gola.

"Kolćonerosi" su slavili u prijateljskom duelu u Stokholmu 1:0, golom Žoaa Feliksa u 86. minutu.

Iz presinga su oduzeli loptu rivalu, a mladi Portugalac efektno i precizno tukao sa ivice šesnaesterca. Gol pogledajte ovdje.

U finišu meča vezista Junajteda Fred dobio je crveni karton, jer je neoprezno nagazio Ljorentea.

Stefan Savić je zauzeo mjesto u centralnom dijelu odbrane, igrao je do 59. minuta, kada je Ćolo Simeone napravio devet izmjena.

Atletiko će narednog vikenda imati i provjeru protiv Juventusa.