Radunović uspješniji od Krstovića, upisao asistencija za pobjedu u Slovačkoj (VIDEO)

7861 pregleda 0 komentar(a)
Risto Radunović, Foto: FCSB

Risto Radunović je bio uspješniji od Nikole Krstovića, a FCSB, nekadašnja Steaua, blizu plasmana u plej-of Lige konferencija.

Radunovićev tim slavio je u gostima protiv Krstovićeve Dunajske Strede 1:0, a crnogorski lijevi bek upisao asistenciju.

U 69. minutu iz prekida sa lijeve strane ubacio je loptu pred gol domaćina, Estonac Jonas Tam efektno je zahvatio i pospremio u mrežu.

Samo minut ranije, Dunajska Streda je ostala sa igračem manje, nakon drugog žutog kartona Kruzlijaka.

Ključ uspjeha rumunskog tima je stopiranje Nikole Krstovića, koji je u meč ušao u velikoj golgeterskoj seriji i osam golova na sedam zvaničnih utakmica ove sezone.

Krstović prvi put nije uspio da se upiše u strijelce, zamijenjen je u 86. minutu, a bez njegovih golova i Dunajska Streda je bezopasna...