Atletiko Madrid ubjedljiv protiv Juventusa, Savić igrao 90 minuta

Het-trik za španski tim upisao je Alvaro Morata golovima u 10, 43. i 62. minutu, a gol je postigao i Kunja

9273 pregleda 2 komentar(a)

Fudbaleri Atletiko Madrida pobijedili su večeras u Torinu ekipu Juventusa sa 4:0, u prijateljskom meču.

Het-trik za španski tim upisao je Alvaro Morata golovima u 10, 43. i 62. minutu. Španski fudbaler je prethodne dvije sezone bio na pozajmici u Juventusu.

Konačan rezultat je u drugom minutu nadoknade postavio Mateus Kunja.

Atletiko je u 40. minutu imao priliku i sa penala, ali je neprecizan bio Žoao Feliks.

Za Atletiko Madrid je 90 minuta igrao crnogorski reprezentativac Stefan Savić.

Prijateljski duel između Juventusa i Atletiko Madrida trebalo je da se igra u Tel Avivu, ali je iz bezbjednosnih razloga odigran u Italiji.

Sljedećeg vikenda počinju prvenstva u Italiji i Španiji. Juventus će u prvom kolu dočekati Sasuolo, a Atletiko Madrid Primeru počinje gostovanjem Hetafeu.