Herta i Jovetić bez sreće, Verner golom proslavio debi (VIDEO)

Berlinski tim remizirao protiv Ajntrahta, crnogorski napadač bio na terenu od 70. minuta

8526 pregleda 2 komentar(a)
Ažurirano: 13.08.2022. 20:36h

Herta ni u trećem meču ove sezone nije pobijedila, iako je danas bila veoma blizu.

Tim iz Berlina je po šansama i zaslužio trijumf nad Ajntrahtom, ali je na kraju morao da se zadovolji remijem - 1:1.

Domaćin je vodio golom Suata Serdara iz 3. minuta, a konačan rezultat je postavljen u 48. kada se upisao Japanac Daiči Kamada.

Stevan Jovetić je bio na terenu od 70. minutu, odmah nakon toga je imao veliku šansu, a desetak minuta prije kraja je uprskao zicer kada je zasmetao Serdaru kod šuta sa 7-8 metara.

Rezultat se do kraja nije promijenio, pa su i jedni i drugi osvojili prvi bod u sezoni.

Timo Verner je bio strijelac u debiju za Lajpcig, ali njegov tim nije mogao do trijumfa protiv Kelna (2:2).

Remizirali su i Verder i Štutgart (2:2), Augsburg je slavio na gostovanju Bajeru (2:1), dok je Hofenhajm na svom terenu nakon velikog preokreta bio bolji od Bohuma (od 0:2 do 3:2).

Rezultat 2:2 je viđen i u posljednjem meču subotnjeg programa - u duelu Šalkea i Borusije iz Menhengladbaha.

Domaćin je vodio, gosti preokrenuli, a konačan rezultat je u 95. minutu iz penala postavio Marius Bulter.