Beranski Ajaks najbolji u Murinu

5783 pregleda 0 komentar(a)

Tradicionalni, 23. memorijal "Nikada vas nećemo zaboraviti - Murino 2022", pripao je futsal ekipi Ajaks iz Berana.

Beranski "kopljanici" su u sjajnoj atmosferi i igri, nakon penala bili bolji od domaćeg Kafe bar Polimlja - 1:1(penali 4:3).

U obostrano angažovanoj igri u kojoj su obje ekipe greške svele na minimum, prvi su do prednosti stigli gostujući igrači, evrogolom Lazara Ćulafića iskosa sa desne strane.

On je proglašen igračem utakmice.

U drugom poluvremenu opasniji je bio domaćin, koji je izjednačio pogotkom Tmušića, nakon kojeg su imali nekoliko odličnih akcija i prilika da u 40 minuta riješe utakmicu.

Nisu pogodili i pehar pobjednika uz ček na 3.500 eura pripao je Ajaksu, uz garnituru dresova poklon Arena sporta.

Polimlju je pripao ček na 1.500 eura, a trećeplasirani mojkovački Klub Egzit, nagradu od 500 eura.

Mojkovčani su u utakmici za treće mjesto bili bolji od domaćeg Starog mosta - 3:2.

Ćulafić je uz priznanje za najboljeg igrača dobio i ček na 100 eura, a od sponzora je isti iznos pripao golmanu domaćih Daliboru Drobnjaku.

AJAKS - POLIMLJE 1:1 - penali 4:3

Murino - Sportski centar u pomen žrtvama bombardovanja. Gledalaca: 1.000. Sudije: Saša Goranović (Nikšić), Miloš Nedić (Berane). Strijelci: Ćulafić (Ajaks), Tmušić (Polimlje).

Ajaks: Aković - Milanović, Ćulafić, Bojović, Dubak, Asanović, Stupljanin, Redžović, Ćorović.

Polimlje: Drobjak - Tmušić, Lutovac, Bolević, Jokanović, Dabetić, Cimbaljević, Rajković, Komatina.