Fulam opet slavi golgetersku klasu Aleksandra Mitrovića

Preokret je viđen u Lesteru, gdje domaćin od 54. minuta vodio 1:0, a Sautempton autogolom Džastina i pogotkom Adamsa slavio 2:1

7884 pregleda 5 komentar(a)
Mitrović daje gol za pobjedu, Foto: Reuters

Nije bilo derbija u subotnjem premijerligaškom programu, ali jeste uzbuđenja, golova u finišu, preokreta...

Fokus je bio na "Krejven kotidžu", gdje je Fulam vodio 2:0, Brentford stigao do 2:2, a Aleksandar Mitrović sjajnim golom glavom u 89. minutu donio prvu pobjedu svom timu ove sezone - 3:2.

Mitrović je u prvoj rundi pogodio dva puta za remi sa Liverpulom, zatim je promašio penal za pobjedu nad Vulverhemptonom, da bi danas u važnom momentu ponovo pokazao golgetersku klasu.

Preokret je viđen u Lesteru.

Domaćin je od 54. minuta vodio 1:0 (Madisona), a Sautempton autogolom Džastina i pogotkom Adamsa slavio 2:1.

Kristal Palas je u prošlom kolu uzeo bod na "Enfildu", a sjajan rezultat protiv Liverpula učvrstio pobjedom nad Aston Vilom kod kuće - 3:1, iako su "lavovi" vodili.

Everton je izvukao prvi bod u sezoni - bilo je 1:1 na "Gudison parku" protiv Notingem foresta.

"Šumari" su imali prednost od 82. do 88. minuta (strijelac je bio Džonson), a onda je Grej pogodio za zasluženu podjelu bodova.

Jedan bod iz tri kola je najgori učinak "karamela" još od starta sezone 2010/11.