Poraz Atletika, Viljareal slavio u Madridu

Pino i Moreno pogodili za "žutu podmornicu"

8052 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Viljareala savladali su večeras u 2. kolu La Lige u gostima Atletiko Madrid (2:0) i prekinuli niz od osam mečeva bez pobjede protiv "kolćonerosa".

Gosti su u Madridu oba gola postigli u finišu meča - prvo je Jeremi Pino u 73. minutu nakon velike greške Moline savladao Oblaka, a onda je i Đerar Moreno u sedmom minutu sudijske nadoknade postavio konačan rezultat.

Molina je bio potpuni tragičar, jer je u finišu meča dobio crveni karton.

Inače, Viljareal se dobro branio, defanzivni blok je u prvom poluvremenu dobro radio posao, a najbolju šansu u prvom dijelu imao je Moreno, koji je pogodio prečku.

Atletiko je u prvih 45 minuta prijetio preko Lemara, a u drugom poluvremenu, nakon prvog gola Viljareala, dobru šansu imao i preko Karaska.

Pokušao je do kraja meča i Grizman, u finišu je bilo malo uzbuđenja ispred gola gostiju, ali je na kraju Moreno realizovao kontru i postavio konačan rezultat.