Dečić sam na vrhu nakon petarde protiv Rudara

Tuzani ubjedljivi - bilo je 5:1 na Kampu FSCG

15265 pregleda 20 komentar(a)

Dečić je usamljen na prvom mjestu Meridianbet CFL nakon rutinske pobjede nad Rudarom na Kampu fudbalskog saveza Crne Gore.

Tuzani su slavili 5:1, to im je četvrti trijumf u pet kola, pa su na dva boda više od Petrovca s kojim su do ove runde dijelili lidersku poziciju.

Igor Ivanović je u osmom minutu donio prednost sastavu Vladimira Jankovića, a odmah potom je izjednačio Stefan Janjić.

Razlika u kvalitetu je, ipak, u ovom momentu ubjedljivo na strani Dečića.

U 14. je stigao do 2:1 preko Lazara Stanišića, a u 44. minutu je projektil ka golu Pljevljaka poslao Stefan Denković za 3:1...

Bio je to Denkovićev četvrti pogodak u sezoni, pa se izjednačio sa Rodrigom Faustom iz Petrovca na drugom mjestu liste strijelaca. Ispred je samo Mamadu Mendi (Petrovac) sa pet...

Kada je već bilo riješeno, put do mreže - treći put u prvih pet kola - našao je i Fatos Bećiraj, da bi Aleksa Marušić kompletirao još jednu veliku noć za Dečić.

Dečić u 6. kolu u derbiju gostuje Sutjesci, Rudar - koji je na četiri boda iz pet rundi - ide na megdan Petrovcu.