Odigrano drugo kolu u Drugoj fudbalskoj ligi Crne Gore

7167 pregleda 2 komentar(a)
(arhiva), Foto: Telekom 1. CFL/FSCG

Nakon dva odigrana kola u Drugoj crnogorskoj fudbalskoj ligi maksimalan učinak ima samo Kom!

Ekipa sa Zlatice večeras je na domaćem terenu savladala Otrant (1:0), a jedini gol postigao je Boško Dujović.

Pobjedu je zabilježio i Bokelj. Kotorani su na domaćem terenu, nakon preokreta, savladali Nikšić 2:1. Gosti su poveli u 53. minutu preko Lazara Žižića, ali je Bokelj do preokreta došao u finišu meča. Prvo je u 80. minutu izjednačio Petar Čavor, a preokret minut kasnije donio Igor Vukčević.

Mladost iz Donje Gorice i Podgorica igrali su 2:2. Mladost je imala dva gola prednosti, a strijelci su bili Damjan Mugoša i Željko Krstović.

Bod Podgorici donijeli su Andrija Krivokapić i Balša Mrvaljević.

Golova nije bilo na utakmici Zete i Berana, dok je susret Grblja i Igala završen 1:1. Igalo je povelo u 29. minutu, a gol je postigao Balša Radović.