Gol nakon osam sekundi i ubjedljiva pobjeda: PSŽ oborio rekord francuskog fudbala

Aktuelni šampion savladao večeras Lil u gostima 7:1

7876 pregleda 0 komentar(a)
Mesi, Mbape i Nejmar, Foto: Reuters

Fudbaleri PSŽ bili su ubljedljivi i večeras u 3. kolu francuske Lige 1 savladali Lil u gostima 7:1!

PSŽ je na tri meča postigao 17 pogodaka i očigledno je da nema pravog konkurenta u borbi za titulu.

Aktuelni šampion je večeras poveo već nakon osam sekundi, a strijelac je bio Kilijan Mbape. To je bio najbrži gol u istoriji francuskog šampionata.

U 29. minutu u listu strijelaca upisao se Lionel Mesi, a do kraja prvog poluvremena pogađali su Hakimi i Nejmar.

Nejmar je u 52. minutu postigao drugi gol na meču, a potom je Bamba postigao počasni gol za Lil.

Do kraja meča je Kilijan Mbape uspio još dva puta da zatrese mrežu i kompletira het-trik.