Junajted osvojio Sent Meri: Bruno odlučio, debi Kazemira, Ronaldo opet na klupi

9855 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igrača Junajteda, Foto: Reuters

Mančester junajted se oporavio od dva nokdauna na startu Premijer lige i upisao drugu vezanu pobjedu.

Nakon Liverpula u derbiju na Old trafordu, slavio je na gostovanju Sautemptonu 1:0.

Gol odluke postigao je Bruno Fernandeš koji je u 55. minutu lijepo zahvatio loptu na 14-15 metara od gola rivala i poslao je u donji desni ugao.

Ten Hagov tim je odigrao čvrstu utakmicu, nije domaćinu dao mnogo šansi da ga ugrozi, ali nije ni pokazao mnogo u ofanzivnom dijelu.

Možda je imao i malo sreće da sudija, a ni VAR nisu dosudili igranje rukom Mektominija u svom šesnaestercu.

U ovom trenutku za "đavole" su, ipak, najvažniji rezultati.

U dresu Junajteda debitovao je Kazemiro, koji je igrao posljednjih desetak minuta, a malo više na terenu je proveo Kristijano Ronaldo, koji je ponovo počeo na klupi.