Devet golova Liverpula, veliki preokret Sitija uz het-trik Halanda, Čelsi može i sa desetoricom (VIDEO)

"Redsi" deklasirali Bornmut, šampion pobijedio iako je gubio 2:0

5078 pregleda 0 komentar(a)

Dva skromna remija, razočaravajući poraz od Mančester junajteda, a onda - rapsodija Liverpula, i čak devet golova u mreži Bornmuta.

Bilo je 9:0 na "Enfildu", Jirgen Klop je konačni imao dan bez stresa, pa djeluje da "redsi" polako hvataju zalet nakon sporog ulaska u sezonu.

Po dva puta su pogađali Firmino i Dias, upisali su se i Eliot, Aleksander-Arnold, Van Dajk, Mefam (autogol) i Karvaljo.

Bornmut ima bod iz četiri kola, a primio je čak 16 golova.

A Mančester sitiju ne predstavlja veliki problem ni kada ima dva gola minusa u jednoj od najjačih liga na planeti.

"Građani" su poslije dvadesetak minuta gubili 2:0 na svom terenu od Kristal Palasa, ali su kasnije lako došli na svoje - Bernardo Silva je smanjio na 2:1, a Erling Haland het-trikom donio ubjedljivih 4:2 i stigao do brojke od šest golova.

Čelsi je savladao Lester (2:1), iako je više od 60 minuta imao igrača manje poslije isključenja Galagera.

Dva puta je mrežu "lisica" tresao Sterling u uvodnom dijelu drugog poluvremena, za goste se upisao Barns...

Brajton je bio bolji od Lidsa (1:0), remi je viđen (1:1) u meču Brentforda i Evertona.