Titograd uradio sve i nije uspio, Finci idu dalje

7229 pregleda 0 komentar(a)

Futsaleri Titograda nisu uspjeli da se plasiraju u elitnu rundu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Prvak Crne Gore je u odlučujućem meču prvog kvalifikacionog turnira, koji je odigran od sportskom kompleksu Verde izgubio od finskog Dinama 3:2, nakon što je u prva dva kola bio bolji od islandskog Istbjornina i Enkampa iz Andore.

Titogradu je bila potrebna pobjeda, jer je uoči posljednje utakmice imao slabiju gol razliku od rivala, igrači su uradili sve da do nje dođu, a poraženi su jer su u posljednjih minut i po rizikovali i igrali bez golmana, pa su gosti do trijumfa došli 16 sekundi prije kraja golom na praznu mrežu.

Titograd je poveo golom Markovića u 10. minutu, preokrenuli su Brazilac Italo u 15. i Intala u 17. minutu.

Marković je izjednačio na 2:2 u 32. minutu, a Kitola sa svoje polovine riješio meč...