Konačno radost Vest Hema, Njukasl u finišu stigao do boda, sjajan gol Sen-Maksimana

"Čekićari" u gostima savladali Aston Vilu 1:0, Sen-Maksiman u finišu donio bod Njukaslu na gostovanju Vulverhemptonu - 1:1

5400 pregleda 0 komentar(a)

Fudbaleri Vest Hema upisali su prvu pobjedu u Premijer ligi ove sezone - "čekićari" su danas u gostima savladali Aston Vilu i zadali mnogo nevolja Stivenu Džerardu.

Vest Hem je jedini gol postigao u 74. minutu, a strijelac je bio Pablo Fornals. Bio je to prvi pogodak ekipe iz Londona ove sezone.

Sa druge strane, Vila ima svega tri boda. Takav start sezone niko u klubu nije očekivao.

A u drugom meču popodnevnog programa Vulverhempton i Njukasl su igrali neriješeno - 1:1.

"Vukovi" su vodili od 38. minuta kada je odličan gol postigao Ruben Neveš, a bod Njukaslu donio je Alan Sen-Maksiman u 90. minutu, sjajnim volej udarcem.

Njukasl je mogao i do preokreta, ali je Anderson u finišu pogodio prečku.

Vulvsi su još bez pobjede i imaju dva boda, dok je Njukasl još bez poraza i ima sedam poena.