Dibala "zapalio" Rim - Roma lider, Milan se provukao protiv Sasuola, Inter siguran

U 23. minutu golman Milana Majk Menjan odbranio je penal Domeniku Berardiju

12460 pregleda 1 komentar(a)
Menjan brani penal Berardiju, Foto: Reuters

Nakon četiri nepotpune runde Serije A lider je Roma.

Tim Žozea Murinja ostvario je treću pobjedu (uz remi sa Juventusom), a Paulo Dibala zapalio Olimpiko, prvim golovima u dresu Rome.

Lagan je to bio posao za "vučicu" - 3:0 protiv Monce, uz "dopijetu" argentinskog asa, te pogodak Brazilca Rodžera Ibanjesa.

Fudbaleri Sasuola i Milana odigrali su utakmicu bez pogodaka.

Najveću priliku za pogodak imala je domaća ekipa. U 23. minutu golman Milana Majk Menjan odbranio je penal Domeniku Berardiju.

Milan nije bio ubjedljiv u napadu, odlična je bila i odbrana Sasuola.

U završnici dvoboja Milan je ostao desetoricom igrača na terenu, jer je igru zbog povrede lijevog mišića morao da napusti Alesandro Florenci, a trener Pioli je iskoristio pravo na sve zamjene.

U narednom kolu igra se milanski derbi, u koji Inter ulazi nakon pobjede nad Kremonezeom 3:1.

Pogađali su Hoakin Korea i Nikolo Barela u prvom, te Lautaro Martines u drugom poluvremenu, dok je Okereke u finišu ublažio poraz gostiju.