Debi Hakšabanovića, Camaj i Krstović - prvi strijelci u Mađarskoj i Slovačkoj

Hakšabanović debitovao za Seltik, golovi Camaja i Krstovića

11211 pregleda 2 komentar(a)
Slavlje nakon Camajevog gola, Foto: Kisvárda FC

Sead Hakšabanović upisao je prve minute u dresu škotskog i britanskog giganta Seltika.

Crnogorski reprezentativac, koji je prošle sedmice završio veliki transfer iz ruskog Rubina, igrao je posljednjih 20-ak minuta na gostovanju Ros Kauntiju u meču Liga kupa.

Seltik je dobio meč 4:1, tri dana nakon što je u prvenstvu demolirao Dandi junajted sa 9:0.

Naredni meč je vječiti derbi sa Rendžersima, Hakšabanović će biti u kombinaciji za sastav.

Uspješnu sredinu sedmice imala su još dvojica crnogorskih reprezentativaca.

Driton Camaj je postigao novi gol za mađarsku Kišvardu, peti u prvenstvu i dijeli vrh liste strijelaca.

Njegov tim je slavio protiv Pakša u gostima (3:1), a Camaj pogodio za 2:0 efektno iz slobodnog udarca.

Kišvarda je lider prvenstva sa 14 bodova iz šest mečeva, ali ima dva meča više od Ferencvaroša.

Nakon dva sušna kola u Slovačkoj, pogodio je Nikola Krstović za Dunajsku Stredu u važnom remiju 1:1 na gostovanju lideru Slovanu iz Bratislave.

I Krstović je, poput Camaja, prvi strijelac lige sa pet golova iz osam utakmica.