Golčina Vlahovića, veliki kiks Napolija, Lacio u 92. ostao bez pobjede u Đenovi

Adam Marušić je bio u startnoj postavi Lacija

11310 pregleda 1 komentar(a)
Vlahović za 1:0, Foto: Reuters

Fudbaleri Juventusa pred svojim navijačima savladali su Speciju sa 2:0 u duelu 4. kola Serije A, dok je Napoli kod kuće odigrao samo 1:1 protiv Lećea.

Leće je u 25. minutu promašio penal (Kolombov udarac odbranio je Meret) , a dva minute kasnije makedonski reprezentativac Elif Elmas donio je prednost Napoliju.

Kolombo se iskupio za promašeni jedanaesterac u 31. minutu, sjajnim pogotkom za 1:1. Iako je bio nadmoćan u drugom poluvremenu, Napoli nije mogao do pobjede.

Juventus je na put ka pobjedi vodio Dušan Vlahović u 9. minutu, sjajno izvedenim slobodnim udarcem. Vlahović je i protiv Rome u prethodnom meču dao gol iz "slobodnjaka".

Konačnih 2:0 postavio je novajlija Arkadijuš Milik u drugom minutu dodatka na kraju meča.

Fudbaleri Sampdorije postigli su prvi pogodak u novoj sezoni i osvojili bod pred svojim navijačima protiv Lacija (1:1). Ćiro Imobile je gostima donio prednost u 21. minutu, a konačnih 1:1 postavio je Manolo Gabijadini u 92.

Adam Marušić je bio u startnoj postavi Lacija.