Festival promašaja Fiorentine, Juve izvukao bod na "Frankiju" (VIDEO)

Jović promašio penal za preokret, na kraju je bilo 1:1

3722 pregleda 2 komentar(a)

Juventus može da bude prezadovoljan remijem u Firenci, nakon što je 90 minuta trpio frontalne napad na gol Matije Perina.

"Stara dama" je treći put u pet kola odigrala neriješeno, ali nijednom nije bila tako blizu poraza kao u duelu sa Fiorentinom - 1:1.

Domaćin je čak promašio i penal u prvom poluvremenu kada je Perin zaustavio Luku Jovića...

Prvi gol na utakmici je postigao Juve, i to preko Arkadijuša Milika u 9. minutu kada je sproveo loptu u mrežu poslije šuta Filipa Kostića.

"Viola" je poravnala pogotkom Kristijana Kuamea u 29. i stvorila mnogo šansi da dođe do totalnog preokreta.

Jović nije bio precizan sa 11 metara, dominacija se nastavila i drugom dijelu, ali je odbrana velikana preživjela.