Pobjeda Arsenala, Roma pala u Bugarskoj (VIDEO)

Londonski tim savladao Cirih, Ludogorec bolji od "vučice"

12587 pregleda 0 komentar(a)

Arsenal, jedan od favorita za trofej u Ligi Evrope, slavio je na startu grupe A.

"Tobdžije" su savladale Cirih u Švajcarskoj 2:1, Mikelu Arteti se isplatilo i što je šansu dao velikom broju igrača koji do sada nisu mnogo igrali.

Brazilac Markinjoš je u 16. minutu donio prednost engleskom timu, domaćin je do poluvremena izjednačio, ali je prva tri boda u evropskoj sezoni Arsenalu donio Nketia.

U istoj grupi, pobjednika nije bilo u Ajndhovenu, gdje su se sastali PSV i Bode Glimt - 1:1.

Gronbek je pogodio za Norvežane, konačan rezultat je postavio Gakpo.

A Roma je u sezonu ušla porazom - bolji je bio Ludogorec u Razgradu 2:1.

Kauli je bio strijelac za 1:0, Šomurodov je u 86. izjednačio, a veliki trijumf Ludogorecu donio je Nonato samo dva minuta kasnije...

Nakon prvog kola je u Rominoj grupi lider Betis, nakon pobjede u Helsinkiju - 2:0.

Mrežu Finaca je tresao Vilijan Žoze.

Bačuaji je u sudijskoj nadoknadi donio pobjedu Fenerbahčeu protiv kijevskog Dinama (2:1), dok je belgijski Union bio bolji od njemačkog Uniona u Berlinu - 1:0.