Partizan sa igračem manje dao tri gola, sedam pogodaka na "Madrigalu", Radunović izgubio u Londonu (VIDEO)

"Crno-bijeli" gubili 2:0, pa vodili 3:2, na kraju su morali da se zadovolje remijem u Češkoj

16779 pregleda 0 komentar(a)
Dijabate je bio dvostruki strijelac za Partizan, Foto: Reuters
Ažurirano: 08.09.2022. 22:58h

Partizan je bio u bezizlaznoj situaciji nakon 22 minuta igre na gostovanju Slovackom, ali je na kraju izbjegao poraz - odigrao je neriješeno na startu Lige konferencija.

Bilo 3:3 u duelu u kojem su "crno-bijeli" gubili 2:0 i imali igrača manje, a onda do finiša sanjali o velikoj pobjedi.

Preokrenuli su na startu drugog poluvremena (dva gola Dijabatea, jedan Gomeša), ali je domaćin nekako izvukao remi neobičnim pogotkom Kozaka.

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić je igrao cijeli meč u beogradskom timu.

Razočaranje u Firenci - Fiorentina je osvojio samo bod protiv Rige - 1:1.

Barak je u 56. minutu bio strijelac za "violu", srpski napadač Ilić je u 74. pomogao Letoncima da osvoje bod na "Frankiju".

Viljareal je morao da postigne četiri gola da bi kod kuće srušio poljski Leh (4:3).

"Žuta podmornica" je gubila, onda vodila 3:1, da bi joj trijumf osigurao Kokelan u 89. minutu.

Kosovski Balkani - čije boje brane crnogorski internacionalci Damir Ljuljanović, Edvin Kuč i Dejan Zarubica - remizirao je u Prištini sa Klužom (1:1).

Ljuljanović i Zarubica su meč odgledali s klupe, Kuča nije bilo zbog povrede.

Risto Radunović i FSCB su dugo imali prednost u Londonu, na kraju su poklekli protiv Vest Hema.

"Čekićari" su pobijedili 3:1, mrežu Rumuna su tresli Bouven iz penala, Palmijeri i Antonio.

Radunović je igrao cijeli meč.

Bivši fudbaler Petrovca Marko Miličković je igrao 65 minuta u remiju Žalgirisa na gostovanju Slovanu u Bratislavi (0:0).