Monako osvojio "Marakanu", gol Vešovića u porazu Karabaga, Ronaldo i Junajted nemoćni protiv Sosijedada

Crvena zvezda - Monako 0:1, Mančester junajted - Real Sosijeda 0:1, Lacio - Fejnord 4:2...

9344 pregleda 1 komentar(a)
Fudbaleri Karabaga slave gol Vešovića, Foto: Reuters

Crvena zvezda je loše počela takmičenje u Ligi Evrope - sva tri boda iz Beograda odnio je Monako (1:0).

Presudio je gol iz penala, 16 minuta prije kraja - pogodio je Embolo, nakon faula u šesnaestercu koji je napravio Srnić.

Zvezda je mogla barem do boda, imala je nekoliko šansi, Kanga je pogodio prečku...

U istoj, grupi H, Ferencvaroš je u goleadi u Budimpešti savladao Trabzonspor (3:2), iako je od 16. minuta igrao sa igračem manje.

Crnogorski reprezentativac Marko Vešović postigao je gol za Karabag protiv Frajburga u Njemačkoj, ali on nije bio dovoljan azerbejdžanskom timu da izbjegne poraz - 2:1.

Frajburg je vodio 2:0 golovima Grifa iz penala u 7. i Doana u 15. minutu, Vešović je smanjio u 39. udarcem lijevom nogom sa oko 25 metara.

U timu Karabaga na terenu je 84 minuta proveo Marko Janković.

U jednom od derbija večeri, Real Sosijedad je šokirao Mančester junajted na "Old trafordu" (1:0), ostvarivši prvu pobjedu protiv nekog engleskog kluba u istoriji!

Presuda je pala u 79. minutu - lopta je pogodila Megvajera u ruku, a Mendez savladao De Heu sa bijele tačke.

Kristijano Ronaldo je svih 90 minuta proveo na terenu, a u prvom poluvremenu mu nije priznat gol zbog ofsajda.

Lacio je u grupi F napunio mrežu Fejnorda u Rimu - 4:2, a 74 minuta na poziciji lijevog beka proveo je Adam Marušić.

Luis Alberto, Felipe Anderson i Vesino dva puta donijeli su Rimljanima velikih 4:0, Himenes je sa dva gola samo ublažio poraz Holanđana.