Brozović sačuvao Inter i Inzagija, Milan do pobjede i sa desetoricom (VIDEO)

"Nerazuri" golom Hrvata u 89. minutu savladali Torino, aktuelni šampion bolji od Sampdorije

6195 pregleda 2 komentar(a)
Ažurirano: 10.09.2022. 22:43h

Inter je pobijedio Torino - da je bilo drugačije uveliko bi se spekulisalo o smjeni trenera Simonea Inzagija.

Trijumf je stigao nakon još jedne blijede partije, i to u 89. minutu kada je Marcelo Brozović zatresao mrežu nakon asistencije Nikola Barele za konačnih 1:0.

Vezisti su kreirali pobjedu na "Đuzepe Meaci", a rezultat 0:0 je dugo držao Samir Handanović koji je spriječio "granatu" u nekoliko navrata.

Zaustavljao je udarce Nikole Vlašića i Antonija Sanabrije i pokazao da ne želi da tek tako prepusti mjesto prvog golmana Andreu Onani.

"Znali smo da će Torino juriti za nama po terenu, ali nismo radili ono što treba da radimo u ovakvim utakmicama. Najvažnija je pobjeda, ali moramo da nastavimo da radimo, da ispravljamo greške i da dođemo do nivoa koji želimo", rekao je Brozović.