Real pet od pet: Novi trijumf Madriđana, sjajan gol Rodriga

Real Madrid - Majorka 4:1

7401 pregleda 0 komentar(a)

Real Madrid je zadržao besprekoran skor u La Ligi.

Madriđani su danas u petom kolu španske La Lige savladali nakon preokreta Majorku 4:1 i nakon pet kola imaju maksimalnih 15 bodova.

Real je danas igrao bez Karima Benzeme, koji se povijedio protiv Seltika u Ligi šampiona, ali su meč na svojim leđima iznijeli Vinsijus i Rodrigo.

Majorka je tek danas primila prve pogotke u gostima ove sezone, a do vođstva je stigla u 35. minutu kada je Murići glavom zatresao mrežu.

Gosti nisu uspjeli da na pauzu odu sa golom prednosti - u trećem minutu sudijske nadoknade Valverde je primio loptu na svojoj polovini, zatim sjajno povukao do protivničkog šesnaesterca i matirao Rajkovića.

U nastavku su u glavnim ulogama bili Vinisijus i Rodrigo. U 72. minutu je Vinisijus nakon prodora i asistencije Rodriga preokrenuo, da bi u 89. Rodrigo postigao fenomenalan pogodak, nakon solo prodora kroz odbranu gostiju.